Адміністрація вирішила продати даний сайт. За детальною інформацією звертайтесь за адресою: rozrahu@gmail.com

ВИЗНАЧЕННЯ ЕКВІВАЛЕНТНИХ ОПОРІВ РЕЗИСТИВНИХ ДВОПОЛЮСНИКІВ ТА ЗАКОН ОМА.

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний університет Львівська політехніка
Інститут:
О
Факультет:
УІ
Кафедра:
Не вказано

Інформація про роботу

Рік:
2024
Тип роботи:
Практична робота (завдання)
Предмет:
ОТК
Група:
РТ 2
Варіант:
16 30

Частина тексту файла

Тема. ВИЗНАЧЕННЯ ЕКВІВАЛЕНТНИХ ОПОРІВ РЕЗИСТИВНИХ ДВОПОЛЮСНИКІВ ТА ЗАКОН ОМА. Послідовне і паралельне з'єднання в електротехніці — два основних способи з'єднання елементів електричного кола. При послідовному з'єднанні всі елементи пов'язані один з одним так, що ділянка кола не має жодного вузла. При паралельному з'єднанні всі вхідні в коло елементи об'єднані двома вузлами і не мають зв'язків з іншими вузлами. При послідовному з'єднанні провідників сила струму у всіх провідниках однакова: Повна напруга в колі при послідовному з'єднанні, або напруга на полюсах джерела струму, дорівнює сумі напруг на окремих ділянках кола: Загальний опір усієї ділянки кола дорівнює сумі опорів: Паралельне з'єднання провідників. Ознакою паралельного з’єднання є розгалуження електричного кола, у якому електричний струм поділяється відповідно до кількості увімкнених провідників (споживачів). Точка, де сходяться провідники називається вузлом. Виходячи з того, що у таких точка електричний заряд нагромаджуватись не може, тому із закону збереження заряду й слідує, що сила струму після розгалуження дорівнює сумі струмів до розгалуження, або / . Оскільки напруга, це різниця потенціалів між двома точками кола, то вона залишається сталою для усіх провідників, увімкнених паралельно. Сила струму в нерозгалуженій частині кола дорівнює сумі сил струмів в окремих паралельно з'єднаних провідниках: Напруга на ділянках кола і на кінцях всіх паралельно з'єднаних провідників одна й та ж: Опір ділянки визначається із рівняння — провідність ділянки є сумою провідностей елементів: Формули закону Ома: Сила струму в провіднику прямо пропорційна напрузі і обернено пропорційна опору. I=
Антиботан аватар за замовчуванням

21.03.2016 19:03

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Новини